Головна

Оформлення та продовження санітарних книжок

Мед огляд за санітарними книжкам залежить від вашої професії і проводиться тільки в тому випадку, якщо ваша професія або місце роботи до цього зобов'язують.
Оформлення санітарної книжки може бути двох видів: первинне (1 раз за весь час) або повторне (через кожних пів року), від цього ціна на медогляд може змінюватися. Для уточнення інформацію по вашому конкретному випадку уточняйте інформацію за телефонами: (066) 028-7432; (098) 655-5752; (044) 440-7531 або в нашій клініці.

Зразок бланка

Особиста медична книжка або ж санітарна книжка - це документ, який є свідченням стану здоров'я працівника, який пов'язаний з діяльністю в обслуговуванні населення, а також іншими видами робіт що вимагають періодичних медичних оглядів.

Оформлення медичної книжки обов'язково в тих випадках:

  • На підприємствах харчової промисловості, громадського харчування і торгівлі;
  • На підприємствах водопровідного споруди;
  • Виробництво, транспортування, зберігання і реалізація медикаментів;
  • Дошкільні, лікувально-профілактичні та навчально-виховні заклади;
  • Побутове та комунальне обслуговування населення;
  • Косметичні та медичні послуги.
  • Інші галузі, робота в яких передбачає проведення обов'язкових профілактичних медичних обстежень.

На сьогоднішній день санітарна (медична) книжка в Києві, а також в інших містах України видається всім працюючим в порядку, який передбачений законодавством. У першу чергу медична книжка заводитися для того, щоб якомога краще убезпечити роботу і попередити різні професійні захворювання. Книжка медична відображає результати проведених лікарями оглядів, лабораторні, а також рентгенівські дослідження, дані про профілактичні щеплення і різного роду позначки про перенесені інфекційні захворювання.

Крім цього мед книжка також відображає результати складання іспитів по санітарному мінімуму і, звичайно ж, висновку лікаря про допуск до роботи. Медична книжка - це результат проведення цілого переліку необхідних обстежень, оглядів лікарів-спеціалістів, здачі аналізів, які були встановлені Міністерством охорони здоров'я. У випадку, коли даний документ відсутній, роботодавець має повне право на те, щоб не допустити свого працівника до його прямих обов'язків. Якщо ж працівник допускається до виконання своїх обов'язків без медичного огляду, то роботодавець і його підлеглий несуть повну відповідальність, яка передбачена законодавством України. При цьому книжка медична завжди знаходитися під контролем у санітарно-епідеміологічної служби, яка контролює своєчасність проходження обов'язкових медкомісій. Терміни проходження таких комісій повністю залежать від життєдіяльності людини і встановлюються виключно Міністерством охорони здоров'я.

Купити медичну книжку Київ можна у нас, оформивши її на місці за ціною:

  • 300 грн - для жінок;
  • 260 грн - для чоловіків;

Окремі складові огляду будуть коштувати:

-Проф. огляд терапевта 20 грн.
-Проф. огляд дерматовенеролга 20 грн.
-Проф. огляд стоматолога 20 грн.
-Проф. огляд отолариноголога 20 грн.
-Флюрографія ОГК 66 грн.
-Діагностика сифілісу методом МРП 12 грн.
-Бактеріологічне дослідження на флору(чол. та жін.) 20 грн.
-Гінекологічний набір 20 грн.
-Аналіз калу на яйця гельмінтів 12 грн.
-Обстеження на кишкові інфекції (ідентифікація мікроорганізмів родини Enterobacteriaceae) 42 грн.
-Дослідження мазка на стафілокок(ідентифікація мікроорганізмів роду Staphylococcus) 36 грн.
-Дослідження на черевний тиф 30 грн.
-Оформлення Ф.№1-ОМК 12 грн.
-Комплексний медичний огляд на півроку 92 грн.

Не забудьте взяти з собою документ, який засвідчує особу людини.

На сьогоднішній день пройти медогляд в міській поліклініці стало проблемою для звичайної людини. Перед кожним кабінетом потрібно вистояти в черзі, а якщо поглянути на час за який роблять аналізи, то побачимо що це зручно тільки для персоналу лікарень, але ніяк не для їх відвідувачів. А для складання іспиту з санітарного мінімуму виділяється тільки певний один день на тиждень для всіх. У підсумку медична книжка в Києві робиться один, а то й два тижні.

Але в нинішній час люди знають, що час гроші, тому не хочуть його втрачати даремно. У кожного є вибір, і один з них це купити медичну книжку Київ в ПРАТ МК "Сирець".

На превелике щастя у нас ви можете це зробити набагато швидше, адже ми піклуємося про кожну людину, яка до нас звертається. У нас Ви швидко і якісно оформите медичну книжку, пройдете всіх фахівців і зробите необхідні аналізи без черги. І для цього витратите всього лише один день в спокійній і затишній обстановці. Медперсонал відповість на всі хвилюючі Вас питання за телефонами: (066) 028-7432; (098) 655-5752; (044) 440-7531.

У нашу клініку звертаються люди різних професій такі як: офіціанти, продавці, водії, вчителі, студенти, няні, перукарі і люди інших спеціальностей. Санітарна книжка Київ, купити яку ви зможете у нас, є запорукою здорової і законної роботи. Ми намагаємося подарувати домашню затишну атмосферу для тих, хто до нас приходить.

Ми завжди раді допомогти кожному за телефонами: (066) 028-7432; (098) 655-5752; (044) 440-7531.

Насправді кожен працівник повинен ставитися до медоглядів дуже серйозно, адже саме з їх допомогою можна попередити безліч хвороб. Тому краще не втрачати дорогий для вас час і купити санітарну книжку Київ саме в Медичному комплексі "Сирець".