Головна

Оформлення та продовження санітарних книжок

Зразок бланку

Особиста медична книжка  (санітарна книжка) - документ, якій свідчить про стан здоров'я працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Перелік професій, які підлягають проходженню медичного огляду та оформлення особистої медичної книжки, визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок».

Особиста медична книжка є результатом проведення відповідного переліку необхідних обстежень, оглядів лікарів-спеціалістів, здачі аналізів, які встановлені нормативними актами Міністерства охорони здоров'я України.

У випадку відсутності даного документу роботодавець має право не допустити працівника до виконання своїх обов'язків. При допущенні підлеглих до роботи без медичного огляду роботодавець та працівник несуть повну відповідальність, передбачену законодавством України.  

Оформлення особистої медичної книжки (санітарної книжки) може бути двох видів: первинне при оформленні на роботу та повторне при постійній роботі на підприємстві.

В залежності від Вашої професії проходження медичного огляду може бути 1 раз на рік або 2 рази на рік. За рахунок цього ціна на медичний огляд може змінюватись. Крім того, при наявності у Вас флюорографічного обстеження протягом 1 року, вартість медичного огляду буде зменшена.

Вартість проходження медичного огляду та отримання особистої медичної книжки становить:

Жінки

  • Повний медичний огляд 1 раз на рік – 390 грн
  • Повторний медичний огляд 1 раз на півроку – 138 грн.

Чоловіки

  • Повний медичний огляд 1 раз на рік – 330 грн.
  • Повторний медичний огляд 1 раз на півроку – 138 грн.

Для проходження медичного огляду необхідно мати:

  • Документ, що підтверджує особу;
  • фото 3х4;
  • результати флюорографічного обстеження протягом 1 року (при наявності).

Якщо для Вас час це гроші та Ви не хочете втрачати його даремно, Ви швидко і якісно оформите медичну книжку, пройдете всіх фахівців і зробите необхідні аналізи без черги. І для цього витратите всього лише один день в спокійній і затишній обстановці.

Для уточнення інформації по Вашому конкретному випадку звертайтесь за телефонами: (044) 467-0599; (044) 453-6200 або в нашій клініці за адресою м. Київ, вул. Максима Берлінського 23/8.